Staňte se úspěšnou ženou...

Středočeská asociace manažerek a podnikatelek

Klíčem k úspěšnému životu je určitě využití osobního potenciálu každé z nás. Nejdříve si jej ale musíme uvědomit, abychom s ním mohly začít skutečně efektivně a úspěšně pracovat.
Zajímavým tématem bylo hledání toho, co pro každou z nás znamená vize úspěšného a spokojeného života. Když se nás Adéla zeptala, co bychom chtěly někdy v budoucnu vyprávět svým vnoučatům, nebylo snadné najít odpověď. Zjistily jsme, že pro většinu z nás tato vize především znamená žít v souladu s našimi hodnotami, nelitovat, že jsme něco nezkusily, co jsme zkusit mohly. Shodly jsme se, že nikdy není pozdě začít plnit si své sny. Uvědomujeme si, které sny jsou „ty pravé“? Jaké pocity a emoce nás vedou tím správným směrem? A jak nás ovlivňují vědomě i nevědomě naše rodinné dispozice?
Více než dvě hodiny utekly jako voda. Díky Adéle a Hance jsme se ponořily do svých niter i zaposlouchaly do upřímných a inspirativních zpovědí jednotlivých účastnic. Každá z nás si odnesla svého vlastního „Průvodce na cestě za svou vizí“ a už bude jen na nás, jak jej i načerpanou energii využijeme. 

Copyright © 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 Středočeská asociace manažerek a podnikatelek, všechna práva vyhrazena.